ANINDA TEKLİF AL

Size özel teklif hazırlayabilmemiz için hizmetinizi berlirleyip formu eksiksiz doldurunuz...

0 (252) 213-1421

İşitsel Yapım

Yazı Boyutu

İşitsel Yapım

İşitsel yapım, birçok alanda insanların ilgisini toplayan ve akılda kalıcılığı yüksek olan bir iletişim aracıdır. Doğru işitsel yapım uygulamalarıyla hem kendinizi düzgün bir şekilde ifade edebilirsiniz hem de markanızı akılda kalıcı bir hale getirebilirsiniz.

Cef Yazılım Reklam ve Tanıtım olarak işitsel etki yaratan birçok işi, profesyonel bir şekilde tamamlıyor ve tüm bunlarla ilgili oldukça başarılı dönüşler alıyoruz. Seslendirme, albüm kaydı, dizi kaydı, film kaydı, dublaj kaydı, jingle gibi işitsel alanlarda deneyimlerimizi ortaya koyduğumuz bu hizmetimizde yine her zaman olduğu gibi uzman bir kadro ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Yaratıcı ve yenilikçi tarzımızdan ödün vermeden şahsi ses kayıtlarınızda ya da markalarınız için hazırlamak istediğiniz reklam kayıtlarında kusursuz bir hizmet sunmayı amaçlamaktayız. Ses, fonetik ve vurgunun insanlar üzerinden bıraktığı etkinin bilincinde olarak aldığımız ve hazırladığımız kayıtlarla hem ulusal reklamlarda hem sosyal medya reklamlarında hem de kişisel işlerinizde istediğiniz etkiyi sizinle iletişim halinde çalışarak yakalıyoruz.

Gelişmiş ekipmanlara sahip olan stüdyomuzda isteğinize özel kayıtlar alarak sizler için mükkemeli yakalamayı amaçlıyoruz.

İşitsel yapımlarımızın sundukları nelerdir?

Deneyimli ve uzman ekibmizle ihtiyaçlarınıza en uygun kayıt konseptini hazırlayarak işinizi ya da markanızı kişiselleştiriyoruz.

Doğru ses yapımları ile vermek istediğiniz izlenimi en üst seviyeye taşıyoruz.

Jingle, dizi kaydı, reklam kaydı, dublaj, albüm kaydı ve daha birçok alanda istediğiniz ses kayıtlarını en uygun fiyatlar ve kaliteli çalışmalarımızla size sunuyoruz.

Özgün ve yaratıcı çalışmalar, son teknoloji kayıt ekipmanları ve alanında uzman ekibimizle size özgü kayıtları en hızlı şekilde hazırlayabilmekteyiz.