ANINDA TEKLİF AL

Size özel teklif hazırlayabilmemiz için hizmetinizi berlirleyip formu eksiksiz doldurunuz...

0 (252) 213-1421

Profesyonel Hava Çekimi

Yazı Boyutu

Profesyonel Hava Çekimi

Hava çekimleri son dönemde her alanda kullanılmaya başlayan, oldukça yaratıcı ve talep gören bir iş kolu. Özellikle kurumsal firmaların reklamlarında, tanıtım videolarında fazlasıyla uygulanan bu yöntem yeni bir reklam ve tanıtım türü olarak ortaya çıktı.

Havadan görünüm fazlasıyla etkileyici ve tamamlayıcı bir görsel şölen olarak adlandırılabilir. Bu tarz çekimlerde, doğru ekipman ve kompozisyonla tahmin edilenden çok daha güzel kareler alma şansınız vardır. İster kişisel çekim ister firma çekimi olsun, hava çekimi ile desteklenen bir çalışma her zaman insanlar tarafından daha fazla ilgi görür.

Cef Yazılım Reklam ve Tanıtım olarak biz de bu alanda uzmanlaşmış ekip arkadaşlarımızla beraber sizlere hava çekimi yani drone ile çekim hizmetini sağlıyoruz. Havadan Sanal tur, metrik kat manzarası çekimleri, havadan panoramik çekimler, 3d kompozitleme çekimler ve genel manzara çekimleri gibi birçok alanda sunduğumuz bu hizmet, uygun fiyatlara en kaliteli şekilde hazırlanmaktadır. Drone çekimi oldukça dikkat gerektiren ve kaliteli pozu yakalamak adına çaba gösterilmesi gereken bir uygulamadır. Biz de yaptığımız hava çekimlerini özellikle sizin düşüncelerinizi dikkate alarak en doğru şekilde hazırlamayı amaç edindik.

Son teknoloji hava çekim ekipmanları ile çalışan ekibimiz, tüm bu teknik konuların yanında doğru ışık, kare ve kompozisyonu hava çekimlerinde de yakalayabilen bir çalışma prensibine sahiptir. Hava çekimleri zorlu bir iş olmasına rağmen doğru uygulandığında ortaya çok güzel sonuçlar çıkarabilmektedir. Biz, zamanında harekete geçip planlanan zamanda işimizi bitiriyor ve sizin ya da markanız için en uygun görüntüleri yakalıyoruz. Montaj sonrasında sizlerle fikir biriliği oluşturup oluşturmadığımızı detaylı bir şekilde inceliyor, soru ve önerilerinizi dikkate alarak görüntüleri editlüyoruz.

Bu sektör hakkında yaptığımız araştırmalar da tıpkı diğer iş alanlarımızda olduğu gibi detaylı ve çözüm odaklıdır. Bu sayede markanızı doğru konumlandırmanız için destek oluyoruz. Kurum kimliği ya da kişisel çekimlerde doğru ifadeyi yakalayabilmek adına çaba sarf ediyor işimizi hakkıyla yapıyoruz.